poniedziałek, 17 października 2011

AKCJA jesień

Mamy jesień, póki co dość słoneczną, choć już coraz bardziej zimną, a w takich temperaturach nasz temperament do dłuższych spacerów i częstszego ruchu stygnie, a w tym czasie u niektórych jest to wprost proporcjonalne  z tempem przybierania na wadze. Bardziej podatni mogą też być pociągający nosem i tańczący z chusteczkami i syropem na kaszel, przez co często lądują w łóżku z gorączką na kilka dni. Niestety- sama należę do takich osób, ale nie mam zamiaru zostawić tego samemu sobie.

Od jutra zaczynam  na blogu AKCJĘ JESIEŃ, którą mam zamiar prowadzić w sposób aktywny. Będę podawać propozycje lekkich dań/przekąsek wraz z przybliżoną wartością kaloryczną, podsunę pomysł na to, w jaki sposób można wprawić swe ciała w ruch, zaproponuję również parę sztuczek i trików, które pomogą nam utrzymać się w ryzach przez ten nieprzychylny dla zdrowia i sylwetki okres.

Liczę również na Waszą pomoc!
Jeżeli macie propozycję dań lub całych jadłospisów, sprawdzone sposoby na sezonowe przeziębienia lub jesteście zahartowani w jakimś sporcie  to piszcie na paula.kalinowska@gmail.com, a ja postaram podzielić się tą informacją z innymi. Razem możemy zbudować solidną bazę patentów na jesienną chandrę :)


Zachęcam również innych blogowiczów do uczestniczenia w akcji!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co o tym sądzisz? ;)